Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q8008DH3
Q8008DH3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q8008DH3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q8008DH3
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO252
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Q8008DH3 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5466 pcs Podatkovni list Lxx08xx, Qxx08xx, Qxx08xHx Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 800V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak) Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena Q8008DH3 RP
Q8008DH3 RP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 8A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 55A, 65A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA