Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q8008N5TP
Q8008N5TP
Q8008N5TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q8008N5TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q8008N5TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 800V 8A TO263
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela Q8008N5TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 800V 8A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 52002 pcs Podatkovni list Lxx08xx, Qxx08xx, Qxx08xHx DatasheetPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 800V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Standard
Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak) Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Standard 800V 8A Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA