Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > S4008NS2TP
S4008NS2TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S4008NS2TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S4008NS2TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SEN SCR 400V 8A TO263
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 85950 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela S4008NS2TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SEN SCR 400V 8A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 85950 pcs Podatkovni list Sxx08xSx, Sxx08x Series DatasheetPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V
Stanje napetosti - izklop 400V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV
Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak) Serija -
Tip SCR Sensitive Gate Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -40°C ~ 110°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks natančen opis SCR 400V 8A Sensitive Gate Surface Mount TO-263 (D2Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 5.1A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 6mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 200µA