Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > S4008VS2
S4008VS2
S4008VS2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S4008VS2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S4008VS2
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR SENSITIVE 400V 8A TO-251AA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5741 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela S4008VS2 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR SENSITIVE 400V 8A TO-251AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5741 pcs Podatkovni list Sxx08xSx, Sxx08x Series Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V
Stanje napetosti - izklop 400V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV
Paket naprave za dobavitelja TO-251 (V-Pak/I-Pak) Serija -
Tip SCR Sensitive Gate Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SCR 400V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 5.1A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 6mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 200µA