Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > SJ6008DRP
SJ6008DRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SJ6008DRP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SJ6008DRP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR 600V 8A TO252
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 95614 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela SJ6008DRP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR 600V 8A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 95614 pcs Podatkovni list SJxx08xSx, 08xx Series Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V
Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak) Serija -
Tip SCR Standard Recovery Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks natančen opis SCR 600V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 5.1A
Tok - stanje izklopa (maks.) 10µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 30mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 15mA