Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > SJ6010VS2TP
SJ6010VS2TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SJ6010VS2TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SJ6010VS2TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SEN SCR 600V 10A 200A TO251
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 57715 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela SJ6010VS2TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SEN SCR 600V 10A 200A TO251 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 57715 pcs Podatkovni list SJxx10xSx, 10xx Series Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 800mV
Paket naprave za dobavitelja TO-251AA Serija SJ
Tip SCR Sensitive Gate Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks natančen opis SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-251AA
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 10A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 6.4A
Tok - stanje izklopa (maks.) 5µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 6mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 200µA