Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - SCR > SJ6012DRP
SJ6012DRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SJ6012DRP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SJ6012DRP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR 12A TO252
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela SJ6012DRP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis SCR 12A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 1.6V
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.5V