Domov > Izdelki > Circuit Protection > Gas Discharge Tube odvodniki (GDT) > SL1021B090RF
SL1021B090RF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SL1021B090RF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SL1021B090RF
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 90V 20KA T/H FAIL SHORT
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela SL1021B090RF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 90V 20KA T/H FAIL SHORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33550 pcs Podatkovni list SL1021B Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - DC Spark (Over) 90V
Toleranca - Serija SL1021B
Pakiranje Tray Paket / primer Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
Število Poljakov 3 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Short Yes natančen opis Gas Discharge Tube 90V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole