Domov > Izdelki > Circuit Protection > Gas Discharge Tube odvodniki (GDT) > SL1021B145RF
SL1021B145RF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SL1021B145RF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SL1021B145RF
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 145V 20KA T/H FAIL SHORT
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SL1021B145RF Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis GDT 145V 20KA T/H FAIL SHORT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5732 pcs Podatkovni list SL1021B Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - DC Spark (Over) 145V
Toleranca - Serija SL1021B
Pakiranje Tray Paket / primer Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend)
Število Poljakov 3 Tip montaže Through Hole
Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Short Yes
natančen opis Gas Discharge Tube 145V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole