Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SLD28-018
SLD28-018
SLD28-018
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLD28-018 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLD28-018
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28V 45.4V P600
(v ameriških dolarjih)
800 pcs1600 pcs2400 pcs
Product parameter
številka dela SLD28-018 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28V 45.4V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64999 pcs Podatkovni list SLD Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 28V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V Napetost - razčlenitev (min) 31.1V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja P600
Serija Automotive, AEC-Q101, SLD Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer P600, Axial Druga imena SLD28-018-ND
SLD28-018TR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112.3A