Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SLD28U-017
SLD28U-017
SLD28U-017
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLD28U-017 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLD28U-017
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28VWM 45.4VC AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela SLD28U-017 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 28VWM 45.4VC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 54205 pcs Podatkovni list SLD Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 28V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V Napetost - razčlenitev (min) 31.1V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija Automotive, AEC-Q101, SLD
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer P600, Axial
Druga imena SLD28U-017CT delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112.3A Zmogljivost @ Pogostost -