Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > SMAJ110A
SMAJ110A
SMAJ110A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMAJ110A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SMAJ110A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 110V 177V DO214AC
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela SMAJ110A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 110V 177V DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 501580 pcs Podatkovni list SMAJ Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 110V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V Napetost - razčlenitev (min) 122V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Serija SMAJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
Druga imena SMAJ110ALFTR delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A Zmogljivost @ Pogostost -