SMAJ110AE3/TR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SMAJ110AE3/TR13 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | SMAJ110AE3/TR13 |
|---|---|
| Proizvajalec | Microsemi |
| Opis | TVS DIODE 110V 177V DO214AC |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | SMAJ110AE3/TR13 | Proizvajalec | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Opis | TVS DIODE 110V 177V DO214AC | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 371345 pcs | Podatkovni list | SMAJ5.0-170CA,e3 |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - povratni odklop (tip) | 110V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 177V | Napetost - razčlenitev (min) | 122V |
| Enosmerni kanali | 1 | Tip | Zener |
| Paket naprave za dobavitelja | DO-214AC (SMA) | Serija | - |
| Zaščita električnega voda | No | Power - Peak Pulse | 500W |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | DO-214AC, SMA |
| delovna temperatura | -65°C ~ 150°C (TJ) | Tip montaže | Surface Mount |
| Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 2.8A | Zmogljivost @ Pogostost | - |