Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TP5KP12A
TP5KP12A
TP5KP12A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TP5KP12A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TP5KP12A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 12V 19.9V P600
(v ameriških dolarjih)
800 pcs1600 pcs2400 pcs
Product parameter
številka dela TP5KP12A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 12V 19.9V P600 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 68583 pcs Podatkovni list TP5KP Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 12V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V Napetost - razčlenitev (min) 13.3V
Enosmerni kanali 1 Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja P600 Serija Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)