Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMB13CA-VR
TPSMB13CA-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMB13CA-VR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMB13CA-VR
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 337140 pcs
Product parameter
številka dela TPSMB13CA-VR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 337140 pcs Podatkovni list TPSMB-VR Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V Napetost - razčlenitev (min) 14.4V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMBJ)
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 28A