Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMB14CA-VR
TPSMB14CA-VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMB14CA-VR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMB14CA-VR
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 353110 pcs
Product parameter
številka dela TPSMB14CA-VR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 353110 pcs Podatkovni list TPSMB-VR Series
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 14V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 23.2V Napetost - razčlenitev (min) 15.6V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMBJ)
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.9A