Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMD10CA
TPSMD10CA
TPSMD10CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMD10CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMD10CA
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 10V 17V DO214AB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMD10CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 136563 pcs Podatkovni list TPSMD Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 10V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V Napetost - razčlenitev (min) 11.1V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 176.5A Zmogljivost @ Pogostost -