Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMD12A
TPSMD12A
TPSMD12A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMD12A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMD12A
Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO-214AB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMD12A Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO-214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 145544 pcs Podatkovni list TPSMD Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 1
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.3V Napetost - razčlenitev (min) 12V
Napetost - razčlenitev DO-214AB (SMCJ) Tip Zener
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Zaščita električnega voda 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 150.8A Polarizacija DO-214AB, SMC