Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMD36A
TPSMD36A
TPSMD36A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMD36A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMD36A
Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO-214AB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMD36A Proizvajalec Littelfuse Inc.
Opis TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO-214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 151664 pcs Podatkovni list TPSMD Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 1
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40V Napetost - razčlenitev (min) 36V
Napetost - razčlenitev DO-214AB (SMCJ) Tip Zener
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Automotive Zaščita električnega voda 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 51.6A Polarizacija DO-214AB, SMC