Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Diode > TPSMD36CA
TPSMD36CA
TPSMD36CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TPSMD36CA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TPSMD36CA
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela TPSMD36CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 134916 pcs Podatkovni list TPSMD Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - povratni odklop (tip) 36V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V Napetost - razčlenitev (min) 40V
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Automotive, AEC-Q101, TPSMD Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A Zmogljivost @ Pogostost -