Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V07E250P
V07E250P
V07E250P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V07E250P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V07E250P
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
(v ameriških dolarjih)
4500 pcs
Product parameter
številka dela V07E250P Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 354958 pcs Podatkovni list UltraMOV® Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 390V
Napetost Varistorja (Min) 351V Napetost Varistorja (Max) 429V
Serija UltraMOV™ Pakiranje Bulk
Paket / primer Disc 7mm Druga imena F5341
V07E250P-ND
delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA) Število vezij 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Največje DC voltaže 320V Največji AC volt 250V
Energija 25J natančen opis 390V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Tok - napetost 1.75kA Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz