Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V07E250PL2T
V07E250PL2T
V07E250PL2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V07E250PL2T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V07E250PL2T
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela V07E250PL2T Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 404507 pcs Podatkovni list UltraMOV® Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 390V
Napetost Varistorja (Min) 351V Napetost Varistorja (Max) 429V
Serija UltraMOV™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 7mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 320V
Največji AC volt 250V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 25J
natančen opis 390V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Tok - napetost 1.75kA
Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz