Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V510LT40A
V510LT40A
V510LT40A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V510LT40A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V510LT40A
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela V510LT40A Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 820V 4.5KA DISC 14MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5628 pcs Podatkovni list LA Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 820V
Napetost Varistorja (Min) 738V Napetost Varistorja (Max) 902V
Serija LT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 14mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 675V
Največji AC volt 510V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Energija 110J natančen opis 820V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Tok - napetost 4.5kA Zmogljivost @ Pogostost 250pF @ 1MHz