Domov > Izdelki > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > V510LT80BP
V510LT80BP
V510LT80BP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi V510LT80BP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela V510LT80BP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM
(v ameriških dolarjih)
2400 pcs
Product parameter
številka dela V510LT80BP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 81280 pcs Podatkovni list LA, LS, LT, LC, LU Varistor Series
Kategorija Circuit Protection Napetost Varistorja (Typ) 799V
Napetost Varistorja (Min) 738V Napetost Varistorja (Max) 860V
Serija LT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Disc 20mm delovna temperatura -55°C ~ 85°C (TA)
Število vezij 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največje DC voltaže 675V
Največji AC volt 510V Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Energija 190J
natančen opis 799V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Tok - napetost 6.5kA
Zmogljivost @ Pogostost 500pF @ 1MHz