Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > stojala > 1459FBK1
1459FBK1
1459FBK1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1459FBK1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1459FBK1
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis RACK STEEL 16.1X21.1X24.7 BLK
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 413 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela 1459FBK1 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis RACK STEEL 16.1X21.1X24.7 BLK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 413 pcs Podatkovni list 1459F Drawing1459 Series, Fixed Frame
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 25 lbs (11.3kg)
Prezračevanje Non-Vented Tip Cabinet Rack
Style Enclosed, Bottom, Top Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key
Serija 1459 Druga imena 1459FBK1-ND
HM3226
Montaža Rails One Pair Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Metal, Steel Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Removable Top and Bottom
Vrata Doorless Mere - Panel 12.140" L x 18.420" W x 22.750" H (308.36mm x 467.87mm x 577.85mm)
Dimenzije - na splošno 16.140" L x 21.120" W x 24.700" H (409.96mm x 536.45mm x 627.38mm) natančen opis Metal, Steel Cabinet Rack Enclosed, Bottom, Top 16.140" L x 21.120" W x 24.700" H (409.96mm x 536.45mm x 627.38mm) Black