Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > rack komponente > 1459FQBK1
1459FQBK1
1459FQBK1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1459FQBK1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1459FQBK1
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis PANEL SIDE 25X16X.05" BLACK 1/PR
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela 1459FQBK1 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis PANEL SIDE 25X16X.05" BLACK 1/PR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1207 pcs Podatkovni list 1459 Series, Fixed Frame
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 15 lbs (6.8kg)
Prezračevanje Non-Vented Tip Panel, Side
Velikost / dimenzija 24.700" L x 16.140" W x 0.051" H (627.38mm x 409.96mm x 1.30mm) Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key
Serija 1459 Druga imena 1459FQBK1-ND
HM3227
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Metal, Steel
Za uporabo s / sorodnimi izdelki 1459F Lastnosti -
natančen opis Metal, Steel Panel, Side 24.700" L x 16.140" W x 0.051" H (627.38mm x 409.96mm x 1.30mm) Black Barva Black