Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > 1530B155
1530B155
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1530B155 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1530B155
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FIXED IND 15UH 250MA 1.92 OHM TH
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 1530B155 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FIXED IND 15UH 250MA 1.92 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23879 pcs Podatkovni list 1530 Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.165" Dia x 0.250" L (4.20mm x 6.35mm) Ščitenje Unshielded
Serija 1530 Ocene -
Q @ Frek 52 @ 2.5MHz Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Material - jedro Iron
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.92 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.92 Ohm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -