1530B224
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1530B224 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 1530B224 |
|---|---|
| Proizvajalec | Hammond Manufacturing |
| Opis | FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM |
Product parameter
| številka dela | 1530B224 | Proizvajalec | Hammond Manufacturing |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 19124 pcs | Podatkovni list | 1530 Series |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Wirewound |
| Toleranca | ±5% | Paket naprave za dobavitelja | Axial |
| Velikost / dimenzija | 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | 1530 | Ocene | - |
| Q @ Frek | 46 @ 790kHz | Pakiranje | Bulk |
| Paket / primer | Axial | delovna temperatura | - |
| Tip montaže | Through Hole | Material - jedro | Iron |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 790kHz | Induktivnost | 220µH |
| Višina - sedež (maks.) | - | Frekvenca - Samozadostna | - |
| natančen opis | 220µH Unshielded Wirewound Inductor 114mA 11.5 Ohm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 11.5 Ohm Max |
| Trenutna ocena | 114mA | Tok - nasičenost | - |