Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > 1594CWGY
1594CWGY
1594CWGY
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1594CWGY z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1594CWGY
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS GRAY 4.19"L X 2.6"W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 1594CWGY Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS GRAY 4.19"L X 2.6"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10334 pcs Podatkovni list 1594 Series Datasheet1594C
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 0.23 lb (104.33g)
Debelina 0.130" (3.30mm) Velikost / dimenzija 4.193" L x 2.598" W (106.50mm x 65.99mm)
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija 1594W
Ocene IP66 Druga imena 1594CWGY-ND
HM4034
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Plastic, ABS Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 1.787" (45.39mm)
Lastnosti Flame Retardant, Watertight natančen opis Box Plastic, ABS Gray Cover Included 4.193" L x 2.598" W (106.50mm x 65.99mm) X 1.787" (45.39mm)
Oblikovanje Cover Included Vrsta zabojnika Box
Barva Gray Površina (L x W) 10.9 in² (70 cm²)