Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > 1594DWBK
1594DWBK
1594DWBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1594DWBK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1594DWBK
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS BLACK 5.18"L X 2.61"W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela 1594DWBK Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS BLACK 5.18"L X 2.61"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8619 pcs Podatkovni list 1594 Series Datasheet
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež -
Debelina 0.130" (3.30mm) Velikost / dimenzija 5.177" L x 2.610" W (131.50mm x 66.29mm)
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija 1594W
Ocene IP66 Druga imena 1594DWBK-ND
HM4038
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Plastic, ABS Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 2.169" (55.09mm)
Lastnosti Flame Retardant, Watertight natančen opis Box Plastic, ABS Black Cover Included 5.177" L x 2.610" W (131.50mm x 66.29mm) X 2.169" (55.09mm)
Oblikovanje Cover Included Vrsta zabojnika Box
Barva Black Površina (L x W) 13.5 in² (87 cm²)