Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > škatle > 1594EWBK
1594EWBK
1594EWBK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1594EWBK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1594EWBK
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS BLACK 6.58"L X 4.21"W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 1594EWBK Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis BOX ABS BLACK 6.58"L X 4.21"W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8868 pcs Podatkovni list 1594 Series Datasheet
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež -
Debelina 0.130" (3.30mm) Velikost / dimenzija 6.575" L x 4.213" W (167.01mm x 107.01mm)
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija 1594W
Ocene IP66 Druga imena 1594EWBK-ND
HM4043
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Plastic, ABS Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 2.555" (64.90mm)
Lastnosti Flame Retardant, Watertight natančen opis Box Plastic, ABS Black Cover Included 6.575" L x 4.213" W (167.01mm x 107.01mm) X 2.555" (64.90mm)
Oblikovanje Cover Included Vrsta zabojnika Box
Barva Black Površina (L x W) 27.7 in² (179 cm²)