Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > Rack Thermal Management > FLHTF125A230
FLHTF125A230
FLHTF125A230
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FLHTF125A230 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FLHTF125A230
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FAN HEATER 125W 240V 5.5X4X5.3"
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 566 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela FLHTF125A230 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FAN HEATER 125W 240V 5.5X4X5.3" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 566 pcs Podatkovni list FLH SeriesFLHTF125A230 Drawing
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 2.2 lbs (997.9g)
Napetost - Vhod 240VAC Tip Heating Unit
Specifikacije Heater, 125W Velikost / dimenzija 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm)
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija FLHTF
Druga imena FLHTF125A230-ND
HM5427
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
natančen opis Rack Heater, 125W 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm)