Domov > Izdelki > Škatle, Enclosures, Racks > Rack Thermal Management > FLHTF400A230
FLHTF400A230
FLHTF400A230
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FLHTF400A230 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FLHTF400A230
Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FAN HEATER 400W 240V 7.5X4X5.3"
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 404 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela FLHTF400A230 Proizvajalec Hammond Manufacturing
Opis FAN HEATER 400W 240V 7.5X4X5.3" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 404 pcs Podatkovni list FLH SeriesFLHTF400A230 Drawing
Kategorija Škatle, Enclosures, Racks Utež 3 lbs (1.4kg)
Napetost - Vhod 240VAC Tip Heating Unit
Specifikacije Heater, 400W Velikost / dimenzija 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm)
Informacije o odpremi Shipped from Digi-Key Serija FLHTF
Druga imena FLHTF400A230-ND
HM5429
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
natančen opis Rack Heater, 400W 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm)