M50-3151942
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3151942 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3151942
Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela M50-3151942 Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5316 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 38
Tip montaže Surface Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.087" (2.20mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 38 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Surface Mount Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Stik s fino debelino - post 100.0µin (2.54µm) Končna debelina - parjenje Flash
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Podobni izdelki
M50-3151242 Image
  • del #:M50-3151242
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:CONN RCPT 1.27MM SMD AU 24POS