M50-3152042
M50-3152042
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3152042 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3152042
Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMD GOLD 40POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs23 pcs115 pcs506 pcs1012 pcs
Product parameter
številka dela M50-3152042 Proizvajalec Harwin
Opis CONN RCPT 1.27MM SMD GOLD 40POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Serija Archer M50 Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
Druga imena 952-1375-5
M503152042
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Višina izolacije 0.087" (2.20mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Female Socket