Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M52-025000P0545R
M52-025000P0545R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M52-025000P0545R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M52-025000P0545R
Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela M52-025000P0545R Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4093 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500V
Prekinitev Solder Style Board to Board
Oklepanje Unshrouded Serija Archer M52
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 4
Tip montaže Surface Mount Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 8.37mm, 9.77mm, 12.27mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA6T), Nylon 6T Višina izolacije 0.098" (2.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 4 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 1A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.098" (2.50mm) Stik s fino debelino - post -