M80-5C12005B1
M80-5C12005B1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M80-5C12005B1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M80-5C12005B1
Proizvajalec Harwin
Opis CONN PLUG 2MM PNL MNT SHLD 20POS
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela M80-5C12005B1 Proizvajalec Harwin
Opis CONN PLUG 2MM PNL MNT SHLD 20POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4374 pcs Podatkovni list M80-5C1zzzzB1 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Vrsta žice Discrete
Žični merilnik 24-28 AWG Serija Datamate S-Tek
Razmik vrstic 0.079" (2.00mm) Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 952-1590
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Jackscrews, Shielded
Tip pritrjevanja - natančen opis 20 Position Rectangular Header Connector Crimp Gold 24-28 AWG