M80-5C12005M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M80-5C12005M2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M80-5C12005M2
Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR HEADER
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela M80-5C12005M2 Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR HEADER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4872 pcs Podatkovni list M80, M83 Series Spec SheetM80-5C1xx05M2 Drawing
Kategorija Priključki, Interconnects Vrsta žice Discrete
Žični merilnik 24-28 AWG Serija Datamate J-Tek
Razmik vrstic 0.079" (2.00mm) Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti Jackscrews, Polarizing Key Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 20 Position Rectangular Header Connector Crimp Gold 24-28 AWG Vrsta kontakta Male Pin