Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > A3B-26PA-2DS(71)
A3B-26PA-2DS(71)
A3B-26PA-2DS(71)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A3B-26PA-2DS(71) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A3B-26PA-2DS(71)
Proizvajalec Hirose
Opis HDR 26POS RA 2MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela A3B-26PA-2DS(71) Proizvajalec Hirose
Opis HDR 26POS RA 2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5928 pcs Podatkovni list A3,A4 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 200VAC
Prekinitev Kinked Pin, Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija A3
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 621-0362-1-71
delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 26 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.157" (4.00mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.102" (2.60mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.138" (3.50mm) Stik s fino debelino - post -