Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > A3B-26PA-2DSA(71)
A3B-26PA-2DSA(71)
A3B-26PA-2DSA(71)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi A3B-26PA-2DSA(71) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela A3B-26PA-2DSA(71)
Proizvajalec Hirose
Opis HDR 26POS 2MM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela A3B-26PA-2DSA(71) Proizvajalec Hirose
Opis HDR 26POS 2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5045 pcs Podatkovni list A3B-xxPA-2DSA(71) DrawingA3,A4 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 200VAC
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija A3
Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm) Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.311" (7.90mm)
Druga imena 621-0412-8-71 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 26 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 6mm, 8.8mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.071" (1.80mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 26 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.102" (2.60mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.138" (3.50mm) Stik s fino debelino - post 78.7µin (2.00µm)