Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF1B-7EP-2.5RC
DF1B-7EP-2.5RC
DF1B-7EP-2.5RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF1B-7EP-2.5RC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF1B-7EP-2.5RC
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 7POS 2.5MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela DF1B-7EP-2.5RC Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 7POS 2.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF1B
Razmik vrstic - Višina tona 0.098" (2.50mm)
Pakiranje Bulk Druga imena DF1B7EP25RC
H3738
Število vrstic 1 Število pozicij 7
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Lock natančen opis 7 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)