Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF1B-8DP-2.5DS
DF1B-8DP-2.5DS
DF1B-8DP-2.5DS
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF1B-8DP-2.5DS z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF1B-8DP-2.5DS
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A TIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5887 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF1B-8DP-2.5DS Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5887 pcs Podatkovni list DF1B Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija DF1B
Razmik med vrsticami - parjenje 0.098" (2.50mm) Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena *DF1B-8DP-2.5DS
H3545
delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 8 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.339" (8.61mm)
Barva izolacije White Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Brass Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.177" (4.50mm) Stik s fino debelino - post -