Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF20F-10DP-1V(55)
DF20F-10DP-1V(55)
DF20F-10DP-1V(55)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF20F-10DP-1V(55) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF20F-10DP-1V(55)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 10POS DUAL SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela DF20F-10DP-1V(55) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 10POS DUAL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija DF20
Razmik med vrsticami - parjenje 0.039" (1.00mm) Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena DF20F-10DP-1V(55)-ND
H126045
delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 5.8mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina izolacije 0.181" (4.60mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.039" (1.00mm)
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Male Pin