Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF20F-10DP-1V(59)
DF20F-10DP-1V(59)
DF20F-10DP-1V(59)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF20F-10DP-1V(59) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF20F-10DP-1V(59)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 10POS DUAL SMD GOLD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5867 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF20F-10DP-1V(59) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 10POS DUAL SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5867 pcs Podatkovni list DF20 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 100V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija DF20
Razmik med vrsticami - parjenje 0.039" (1.00mm) Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Skupna dolžina kontakta -
Druga imena H3133TR delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 5.8mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.181" (4.60mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.039" (1.00mm) Trenutna ocena 1A