DF22-3P-7.92DS(75)
DF22-3P-7.92DS(75)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF22-3P-7.92DS(75) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF22-3P-7.92DS(75)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 3POS 7.92MM R/A TIN
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela DF22-3P-7.92DS(75) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 3POS 7.92MM R/A TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83332 pcs Podatkovni list DF22 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija EnerBee™ DF22
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.312" (7.92mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 680-1009-8-75 delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 3 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Višina izolacije 0.480" (12.20mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide
Tip pritrjevanja Latch Holder natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 3 position 0.312" (7.92mm)
Trenutna ocena 25A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.146" (3.70mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.354" (9.00mm)