Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF22-4P-7.92DSA
DF22-4P-7.92DSA
DF22-4P-7.92DSA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF22-4P-7.92DSA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF22-4P-7.92DSA
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 4POS 7.92MM PCB TIN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5364 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF22-4P-7.92DSA Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 4POS 7.92MM PCB TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5364 pcs Podatkovni list DF22 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija EnerBee™ DF22
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.312" (7.92mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena *DF22-4P-7.92DSA
H2782
delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 4 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 25.7mm, 28.7mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.713" (18.10mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Latch Holder
natančen opis Connector Header Through Hole 4 position 0.312" (7.92mm) Trenutna ocena 22A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.146" (3.70mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.354" (9.00mm) Stik s fino debelino - post -