Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF3-15EP-2C
DF3-15EP-2C
DF3-15EP-2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF3-15EP-2C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF3-15EP-2C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 15POS 2MM
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela DF3-15EP-2C Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG HOUSING 15POS 2MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 168916 pcs Podatkovni list DF3 Series DatasheetDF3-xEP-2C DrawingDF3-15EP-2C Spec
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF3
Razmik vrstic - Višina tona 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF3-15EP-2C
H4049
Število vrstic 1 Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja - natančen opis 15 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)