Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > DF3-15P-2H(50)
DF3-15P-2H(50)
DF3-15P-2H(50)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF3-15P-2H(50) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF3-15P-2H(50)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 15POS 2MM R/A GOLD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4961 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela DF3-15P-2H(50) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 15POS 2MM R/A GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4961 pcs Podatkovni list DF3 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija DF3
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
Druga imena *DF3-15P-2H(50)
H3990
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 15 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.220" (5.60mm)
Barva izolacije Beige Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 15 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A