Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Ohišja > DF33-10DS-3.3C
DF33-10DS-3.3C
DF33-10DS-3.3C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF33-10DS-3.3C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF33-10DS-3.3C
Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET HSG 10POS 3.3MM DUAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela DF33-10DS-3.3C Proizvajalec Hirose
Opis CONN SOCKET HSG 10POS 3.3MM DUAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 241044 pcs Podatkovni list DF33 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Serija EnerBee™ DF33
Razmik vrstic 0.228" (5.80mm) Višina tona 0.130" (3.30mm)
Pakiranje Bulk Druga imena *DF33-10DS-3.3C
H11645
Število vrstic 2 Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Latch Lock natančen opis 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.130" (3.30mm)