DF33-2P-3.3DSA(24)
DF33-2P-3.3DSA(24)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF33-2P-3.3DSA(24) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF33-2P-3.3DSA(24)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 2POS 3.3MM PCB TIN
(v ameriških dolarjih)
135 pcs
Product parameter
številka dela DF33-2P-3.3DSA(24) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HEADER 2POS 3.3MM PCB TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 230162 pcs Podatkovni list DF33 シリーズ
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500V
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija EnerBee™ DF33
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.130" (3.30mm)
Pakiranje Tray Skupna dolžina kontakta -
Druga imena *DF33-2P-3.3DSA(24)
H11652
delovna temperatura -35°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 17.6mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Višina izolacije 0.453" (11.50mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide
Tip pritrjevanja Locking Ramp natančen opis Connector Header Through Hole 2 position 0.130" (3.30mm)
Trenutna ocena 5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje -